Sisteminizin durumuyla ilgili her zaman haberdar edilmeniz gerekiyor mu? PSD sinyal kuleleri ve deniz uygulamaları için sinyal lambaları ile her zaman sisteminizin durumuna göz kulak olabilirsiniz.
Ya da karanlığın içine ışık getirmek ister misiniz? Sorun değil. PLD makine aydınlatması, PLD pano aydınlatması ve PLD ışıklı kolon aydınlatması kullanarak arzulanan alanı optimal ve verimli bir şekilde aydınlatabilirsiniz.

LED teknolojisi için oldukça karmaşık elektronik komponentlerin geliştirilmesinde Phoenix Contact’ın uzun yıllara dayalı deneyimine güvenebilirsiniz. Aydınlatma ve sinyalizasyon için çok çeşitli yenilikçi ürünler. Uzman bir partner olan Phoenix Contact size akıllı endüstriyel aydınlatma ve sinyalizasyon çözümleri de sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Aydınlatma kontrol sistemi

Aydınlatmanın ofis ve üretimde güvenlik, konsantrasyon ve doğru ortamı sağlaması için aydınlatmanın akıllı kontrolüne yatırım yapmak akıllıcadır. Phoenix Contact hazır montajlı ve kullanımı kolay farklı aydınlatma kontrol panoları sunmaktadır.

Aydınlatma dağıtım panolarında özel bir ölçü veya tipe ihtiyacınız var mı? Komponentlerimizi kullanarak kendi ihtiyaçlarınıza uygun aydınlatma dağıtım panosu tasarlayabilirsiniz. Birkaç fonksiyondan oluşan küçük çözümlerin yanında yüksek güçlü daha büyük yapılar oluşturulabilir.

Sizinle birlikte çalışarak uygulamanıza tam uyan çözümü geliştiriyoruz. Arzu ederseniz danışmanlıktan devreye almaya projenizin her aşamasında size destek oluyoruz.

Denizcilik uygulamaları için sinyal ışıkları

Karasal navigasyona yönelik LED sinyal ışıkları ışık sinyali ve kilit sistemleri için tasarlanmıştır. Bağımsız izleme fonksiyonlarının kullanımı sinyal ekipmanının yüksek sürekliliğini garantiler.

Sinyal ışığının önemli avantajı entegre fieldbus haberleşmesidir. Işığa modüler kontrolörden erişilebilir, ör: LED’lerin ışık şiddetini kontrol etmek veya bağlantı iptalindeki davranışı belirlemek için. Işık kontrol merkezine PROFINET ağı üzerinden bağlanabilir, kullanıcılar geniş diyagnostik ve durum bilgilerine erişebilirler.

Yalnız endüstri standardına uygun komponentler sinyal ışıklarının izleme fonksiyonlarında kullanılır.

Kontrol panosu lambaları

PLD pano ışıkları alt bölgelerde bile optimum aydınlatma sağlar ve çok hızlı monte edilir. Iki performans sınıfı ve oldukça esnek portföy ile özel ihtiyaçlarınıza uyarlanmış ışıklar seçebilirsiniz.

Uzun ömürlü, ekonomik ve kompakt – modern LED teknolojisinin avantajlarından panonuzda yararlanın.PLD ışıklarının 50,000 saatlik uzun çalışma ömrü lamba değişimlerinden kaynaklanan bakım maliyetlerini önler. Aynı zamanda enerji tüketiminizi düşürür ve ışıkların kompakt ölçülerinden yararlanabilirsiniz.

Makine ışıkları

Dayanıklı PLD (Phoenix Contact Aydınlatma Cihazları) makine ışıkları endüstriyel sistemlerin aydınlatmasında LED teknolojisi, yansımasız ışık, çok yönlü kontrol seçenekleri, seri bağlantılar ve M12 kablolama ile çıtayı belirlemiştir.

Rüzgar türbinleri için kule aydınlatması

Rüzgar türbinlerinde çalışanların emniyetini sağlamak için kulelerin iyi aydınlatılması gerekir. Bu amaçla bakım gerektirmeyen LED aydınlatma kullanılır. Böylece kulede bulunan ışıkların düzenli kontrolü ve muhtemel değişim ihtiyacı ortadan kalkar.

LED ışıklar kule zeminine kurulan merkezi bir kesintisiz güç kaynağından beslenir. Kuleye çıkmadan servis teknisyeni UPS ve akü durumlarını elde edebilir.

Sinyal kuleleri

Makine ve sistemlerinizin sürekliliğini arttırın. Phoenix Contact’ın modüler sinyal kuleleri makine ve sistem durumlarını bildirmek için kullanılır. Görsel veya işitsel sinyal seçebilirsiniz. Ayrıca sinyaller PC’ye kablosuz iletilebilir.