Manyetik Bant ve Aksesuarları

Manyetik Bant ve Aksesuarları

Absolute Manyetik Bant

AB Serisi

Incremental Manyetik Bant

MB Serisi

AP Serisi

Manyetik Bant ve Aksesuarlar

Ürün Ailesi
Manyetik Ring
Ray
I/OModül
Pozisyon Modülü
DC-Servo Kontroller

Ürün Kodları

Ürün Adı
MB20.20
MB20.25
MB20.50
SB-20-10-01-14404
AB20-80-10-1-R-D
AB20-40-10-1-R-11
504MR0005
504MR0004
AP.2 M
FS-2000
PNO1-000-05
MR3824
Devamı

Pozisyon Kontrol Cihazları

Pozisyon Kontrol Cihazları

Tek Eksen Kontrol

Ürün Ailesi
P40 Serisi
P8511 Serisi
P8721 Serisi
P9511 Serisi
P9521 Serisi

Çoklu Eksen Kontrol

Ürün Ailesi
P40 serisi
P50 Serisi
P100-IPC Serisi
P100-TPC Serisi
P8822 Serisi

Cihaz Kodları

Ürün Adı
P9521-000-024-0
P8822-000-024-00-R-EN
P8721-000-024-0-P
P9511-000-230-M
P40-002-024-15-XX-CXXX
P40-000-024-1X-XX-C8XX
P8822-000-230-00-R-EN
P8721-000-024-0-R
P40-000-024-11-11-CXXX
P8721-010-024-0-P-S
P9511-000-024-0
Devamı

Pozisyon Gösterge Cihazları

Pozisyon Göstergeleri

Pil Beslemeli

Ürün Ailesi
IZ14E Serisi
IZ15E Serisi
IZ16E Serisi
IZ17E Serisi
HWD15 Serisi
AZ16E Serisi
AZ16E-300 Serisi
AZ16I Serisi
AZ17E Serisi
AZ17E RF Serisi

Normal Beslemeli

Ürün Ailesi
Z20 Serisi
Z25 Serisi
Z50 Serisi
Z60 Serisi

Ürün Kodları

Ürün Adı
IZ15E-001-4-01.0-0
IZ16E-000-1-01.2-0
IZ16E-000-1-02.0-0
Z25-000-024-0
IZ16E-600-6-00.3-0
AZ17E-600-3-XX.X-1
RF Module 868 Mhz RS232
AZ16E-000-1-XX.X-1
AZS-000-1-04.0-1
AZS-000-1-01.0-1
IZ16E-000-1-00.6-0-CAP
Z60-000-024-111
HWD15-000-001
IZ15E-001-4-00,8-0
Z60-000-024-999
IZ15E-031-3-01.5-0
IZ15E-031-3-0.5-0
AZS-000-1-03,8-1
IZ16E-000-1-00,5-0
IZ15E-001-3-01.0-0
AZS-000-1-05.0-1
AZS-000-1-06.5-1
IZ16E-000-8-01.2-1-AG1
Devamı

Lineer Ölçüm Sistemleri

Lineer Ölçüm Sistemleri

Absolute Ölçüm Cihazı

EMAX Serisi
FMAX Serisi
LIMAX2 Serisi
LIMAX2-Lift Serisi
LIMAX3-Lift Serisi
SBOX -Lift Serisi

Incremental Ölçüm Cihazı

LMIX Serisi
GMIX2 Serisi
LIMIX Serisi
GS-I Serisi
EMIX Serisi
GMIX1A Serisi
PMIX Serisi
EMSC1/3 & LMSC1/3 Serisi
DMIX1 Serisi
SMIX Serisi
KMIX2 Serisi
EMIX23 Serisi
LMIX22 Serisi
FOW & FLW Serisi
MIX3 Serisi
Sensör Aksesuarlar

Shaft Enkoderler

Ürün Ailesi
15.22 Serisi
15.32 Serisi
15.37 serisi
15.42 Serisi
15.62 Serisi

Ürün Kodları

Ürün Adı
LMIX1-001-02.0-1-01-V
LMIX1-000-04.0-1-00
LMIX2-000-08.0-1-00
LMIX2-000-08.0-1-00 -L
LMIX2-000-08.0-1-01
LMIX2-000-08.0-1-11
LMIX2-000-10.0-1-00
LMIX2-000-12.0-1-00
LMIX22-007-08.0-0025-00
EMIX2-000-04.0-2-00
EMIX2-000-10.0-2-00
EMIX2-000-12.0-2-00
EMIX2-000-10.0-2-01
EMIX2-000-12.0-2-01
EMIX2-000-10.0-2-11
EMIX3-000-03.0-2-00
EMIX23-000-10.0-0001-11
LIMAX2-00-030-1000-CA01-D9M
LIMAX2-00-03.0-1000-CA0O
15.32.250
15.32.100
15.32.50
19.6100 6/6 mm
19.6100 8/8 mm
SKA-0-XX.X
MIX3-000-0000-3-11
EMIX23-000-0.4.0-7-00
EMIX3-000-0.3.0-2-00
15.62.0360-01.5
FW2060
MB Endkappe 10 mm
Battery-case set 1xC open
MIX1-000-01.0-1-11
EMIX2-000-12.0-2-11
LMIX22-000-01.5-0010-00
EMAX-000-05.0-2-CAO-4
15.22.50
15.37.50
EMIX23-000-05.0-0001-11-D1
LMIX22-000-05,0-0010-00
EMIX3-000-05.0-2-00-V
MS2059-03.0
LMIX3-000-15.0-1-00
RMS
RMS90
GMIX2-000-06.0
EMAX-000-03.0-2-CA0-5
MSP-005
15.62.360-1,5-W
MS2059-02.0
MIX5-000-0000-3-11
EMIX3-000-0000-1-00
Devamı