Konfigüre edilebilir küçük denetleyiciler

Konfigüre edilebilir emniyet teknolojisinde öncü konumundaki PNOZmulti ile doğru karar verdiğinize emin olabilirsiniz. Neden mi? Çok basit: Pilz ile dünya çapında başarıyla kullanılan, her zaman en yeni teknolojilere sahip bir sisteme güvenebilirsiniz.

Konfigüre edilebilir küçük denetleyiciler, klasik emniyet röleleri ile büyük programlanabilir kontrol sistemleri arasındaki boşluğu doldurur. PNOZmulti konfigüre edilebilir küçük denetleyicileri kullanarak birden çok emniyet işlevini uygulayabilirsiniz! Hem çalışanlar hem de makine için işlevsel emniyet elde etmek hem daha kolay hem daha esnektir.

Küçük denetleyicilerimiz daha küçük makinelerde tüm makine kontrolünüüstlenecek kadar güçlüdürler. Sistem modüler ve genişletilebilirdir, dolayısıyla makineniz genişledikçe veya gereksinimleri değiştikçe tesisinizle veya makinenizle birlikte gelişebilir. Genişletme modülü kullanarak kontrol yapınızı uygulamanıza tam olarak uyarlayabilirsiniz. Kullanıcı olarak yalnızca kullanacağınız özellikleri satın alırsınız.

Optimum görselleştirme artık kullanılabilir: PNOZmulti ile görselleştirme yazılımı PASvisu’yu birleştirin

Artık PNOZmulti küçük denetleyiciler kullanan tesisleri görselleştirmek için mükemmel geliştirilmiş yazılım kullanabilirsiniz. Doğrudan bağlantı ile PNOZmulti’yi web tabanlı PASvisu görselleştirme yazılımı ile kolayca bağlayabilirsiniz ve PNOZmulti ile kontrol edilen bileşenlerin tüm giriş ve çıkışlarını aktarabilirsiniz. PASvisu aynı zamanda kullanıcı dostu tanılama işlevi sağlar. Hızlı yeniden başlatma ile kısa kesinti sürelerinin faydalarını görün!

Tüm mühendislik aşamalarında zaman ve maliyet tasarrufu – Faydaları

  • Uygun maliyetli ve uzun ömürlü çeşitli otomasyon ortamları ve iletişim sistemleri için dünya çapında emniyet standardı
  • Basit kablolama sayesinde daha kısa işletmeye alma süreleri
  • Önceden yapılandırılmış sertifikalı yazılım blokları sayesinde yapılandırmada değişiklik kolaylığı
  • Basit ve kapsamlı tanılama minimum duruş zamanları ve yüksek tesis kullanılabilirliği anlamına gelir
  • Planlamadan bakıma kadar yalnızca bir sistem – genişleme veya değiştirilebilir işlevler herhangi bir zamanda gerçekleştirilebilir
  • Maksimum emniyet – kablolamaya bağlı olarak EN ISO 13849-1 PL e’ye ve EN IEC 62061 SIL CL 3’e kadar olan emniyet kategorileri
  • Emniyet bileşenleri otomasyon görevlerini kapsadığı için mantıksallaştırma olanağı

Portföyümüz: Konfigüre edilebilir küçük denetleyiciler

Konfigüre edilebilir kontrol sistemleri

Dört emniyet fonksiyonu arasından küçük kontrol sistemlerinin en yeni neslini kullanın. Modüler sistem bir baz ünite ve çok çeşitli genişletme modüllerinden oluşur. Dünya çapında emniyet standardı olan PNOZmulti 2’yi kullanın!

Konfigüre edilebilir kompakt sistemler

PNOZmulti konfigüre edilebilir küçük kontrol sistemleri ağırlıklı olarak üçten fazla emniyet fonksiyonunu izlemek için kullanılır. Modüler genişletme için çok daha az genişletme modülü mevcuttur. PNOZsigma ürün grubunun kontak genişletme modülleri ile röle genişletmeleri

Konfigüre edilebilir emniyet sistemleri

PNOZmulti konfigüre edilebilir emniyet sistemleri yapılandırılabilir emniyet teknolojilerinde öncüdür. Farklı uygulamalar için çok sayıda baz ünite ve çok sayıda genişletme ünitesi size sunulur.

Yazılım

PNOZmulti küçük kontrolörler, tasarımı, konfigürasyonu, belgelendirmeyi ve devreye almayı kolaylaştırır. Kolay tanılama çözümleri, tesisinizde veya makinenizde duraklama sürelerini azaltır. Kullanıcı dostu yazılım araçlarımızı bu amaçla kullanılabilirsiniz.