Lineer Ölçüm Sistemleri

Absolute Ölçüm Cihazı

EMAX Serisi
FMAX Serisi
LIMAX2 Serisi
LIMAX2-Lift Serisi
LIMAX3-Lift Serisi
SBOX -Lift Serisi

Incremental Ölçüm Cihazı

LMIX Serisi
GMIX2 Serisi
LIMIX Serisi
GS-I Serisi
EMIX Serisi
GMIX1A Serisi
PMIX Serisi
EMSC1/3 & LMSC1/3 Serisi
DMIX1 Serisi
SMIX Serisi
KMIX2 Serisi
EMIX23 Serisi
LMIX22 Serisi
FOW & FLW Serisi
MIX3 Serisi
Sensör Aksesuarlar

Shaft Enkoderler

Ürün Ailesi
15.22 Serisi
15.32 Serisi
15.37 serisi
15.42 Serisi
15.62 Serisi

Ürün Kodları

Ürün Adı
LMIX1-001-02.0-1-01-V
LMIX1-000-04.0-1-00
LMIX2-000-08.0-1-00
LMIX2-000-08.0-1-00 -L
LMIX2-000-08.0-1-01
LMIX2-000-08.0-1-11
LMIX2-000-10.0-1-00
LMIX2-000-12.0-1-00
LMIX22-007-08.0-0025-00
EMIX2-000-04.0-2-00
EMIX2-000-10.0-2-00
EMIX2-000-12.0-2-00
EMIX2-000-10.0-2-01
EMIX2-000-12.0-2-01
EMIX2-000-10.0-2-11
EMIX3-000-03.0-2-00
EMIX23-000-10.0-0001-11
LIMAX2-00-030-1000-CA01-D9M
LIMAX2-00-03.0-1000-CA0O
15.32.250
15.32.100
15.32.50
19.6100 6/6 mm
19.6100 8/8 mm
SKA-0-XX.X
MIX3-000-0000-3-11
EMIX23-000-0.4.0-7-00
EMIX3-000-0.3.0-2-00
15.62.0360-01.5
FW2060
MB Endkappe 10 mm
Battery-case set 1xC open
MIX1-000-01.0-1-11
EMIX2-000-12.0-2-11
LMIX22-000-01.5-0010-00
EMAX-000-05.0-2-CAO-4
15.22.50
15.37.50
EMIX23-000-05.0-0001-11-D1
LMIX22-000-05,0-0010-00
EMIX3-000-05.0-2-00-V
MS2059-03.0
LMIX3-000-15.0-1-00
RMS
RMS90
GMIX2-000-06.0
EMAX-000-03.0-2-CA0-5
MSP-005
15.62.360-1,5-W
MS2059-02.0
MIX5-000-0000-3-11
EMIX3-000-0000-1-00