Mekatronik Sistemler

Mekatronik sistemler bölümümüz sensör, kontrol ve tahrik teknolojisine, operatör ve görselleştirme sistemlerine kadar farklı alanlarda edinilen deneyimlerimizden yararlanır. Emniyeti temel alan otomasyon uzmanları olarak mekatronik sistemlerimiz emniyetli bir robot uygulaması edinmenize yardımcı olacak yenilikçi robot bilimi uygulaması sunacak.

İnsan ve robot arasındaki emniyetli etkileşim yeni teknoloji ve çözümler gerektirmektedir. Pilz gelecekte insan ve makinelerin daha güvenli şekilde, herhangi bir korumaya ihtiyaç kalmadan daha yakından çalışmasını sağlayacaktır. Bu nedenle mekatronik sistemler bölümümüz yenilikçi çarpışma ölçüm seti PROBms’i sunuyor.

PROBms insan-robot işbirliğini onaylamak için kullanılır ve kuvvet ile basıncı kaydetmek için kullanılır. Hemen daha fazla bilgi edinin!

Mekatronik sistemler – Sağladığı faydalar

  • Diğer ürünler ve arayüzlerle son derece uyumludur
  • Proje yapılandırması sırasında zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar
  • Esnek kullanım
  • DIN EN ISO 10218-2 ve ISO/TS 15066 uyarında standartlara uyumludur
  • 7/24 Pilz müşteri destek hattı ile yüksek verimliliği garanti eder

Mekatronik sistemlerin kullanımı

Robot Bilimi

Robot sisteminin kendine özgü yaşam evrelerine göre tasarlanan çözümleri kullanarak emniyetli insan-robot uygulamalarını gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Portföy: Mekatronik sistemler

İnsan-robot işbirliği için ayarlanmış çarpışma ölçüm seti

İnsan-robot işbirliği için çarpışma ölçüm seti PROBms ile robot otomasyonu için güvenilir, verimli destek sağlayabiliriz.