Pilz Sensör ürünleri Türkiye bayisi TİO Otomasyonda.

PSEN emniyetli sensör teknolojisi

Pilz sensör teknolojisi – Kapsamlı ve özel

Pilz, uluslararası standartlara uyan ve sertifika kuruluşları tarafından test edilen geniş emniyet sensörü seçenekleri sunar. Sensör teknolojisi portföyümüz pozisyon izlemesi için emniyet şalterlerinin yanında korumalar da içerir. Bununla birlikte yüzeylerin ve alanların izlenmesi için ışık perdeleri gibi optik sensörler veya kamera sistemleri sunuyoruz.

Emniyet kontrol teknolojimizle birlikte emniyet sensörlerimizi kullanın! Pilz’den ekonomik ve emniyetli, eksiksiz bir çözüm edineceksiniz. Endüstriyel ortamda tesisler için yüksek verimlilik garanti etmesinin yanında, sensör üreticisi olarak kişileri, makineleri ve çevreyi korumak aynı derecede önem taşır.

Her gereksinim için sensörler – Size sağladığı faydalar

  • Farklı uygulamalar için emniyet sensörleri
  • Örneğin mekanik, manyetik, RFID, optik ve kamera tabanlı olmak üzere çok farklı teknolojiler için kullanılabilir
  • Diğer ürünlerle yüksek uyumluluk
  • Proje tasarımı ve devreye alma sırasında zaman ve maliyetten tasarruf
  • EN ISO 13849-1 ve EN/IEC 62061 sertifikalarıyla emniyet ve kalite garanti edilir
  • Diğer üreticilerin ürünleri ve arayüzleri ile uyumluluk sayesinde yatırımınız için koruma sağlanır

PSEN emniyet sensörleri – Birçok farklı sanayide kullanımda

Portföy: Emniyet sensörleri

Konum izleme için cihazlar

PSENini emniyet yakınlık şalterleri metal nesnelerin yaklaştığını temas kullanmadan algılayabilir. PSENenco döner kodlayıcı pozisyon ve hızı belirlemek üzere kullanılır.

Emniyet şalterleri

PSENmech, PSENmag, PSENcode, PSENhinge emniyet şalterleri ve PSENbolt emniyet cıvatasının çeşitli tasarımları ve çalışma prensipleri bulunmaktadır. Bununla birlikte zorlu çevresel koşullarda bile kullanılabilir.

Emniyetli kapı sistemleri

Güvenli emniyet kapı sistemleri PSENslock ve PSENsgate emniyet kapısı sistemleri, emniyet kapılarını mümkün olan en küçük alanlarda izlemek için gerekli olan tüm emniyet fonksiyonlarını içerir. Emniyetli pozisyon izleme, koruma kilidi ve kırık cıvatalar/pimler için izleme tek bir sistemde yer almaktadır.

Optoelektronik sensörler

Tesis ve makinelerinizi optoelektronik sensörler ile koruyun! Portföyümüz, PSENopt ışık demeti cihazlarından PSENscan emniyet lazer tarayıcılardan oluşmaktadır.

Emniyet kamera sistemleri

SafetyEYE 3D alan izleme için dünyanın ilk “gören” emniyet teknolojisidir. PSENvip kamera tabanlı koruma sistemi, abkantların emniyetli şekilde izlenmesi ve kontrol edilmesi için bir mobil koruma sistemidir.