Pilz sürüş teknolojisi

Pilz servo sürücü teknolojisi denetleyici işleminden son derece dinamik sürücülerin hareketine kadar makineniz için emniyetli ve enerji tasarruflu otomasyon çözümleri sunar. Açık ve modüler sürücü konsepti sayesinde, özel bileşenler veya eksiksiz sistemler mevcut sistem ortamınıza herhangi bir sorunla karşılaşılmadan entegre edilebilir. Yeni bir kurulum veya makinenizin yenilenmesi durumu bir fark oluşturmaz.

Pilz’in eksiksiz sürücü çözümleriyle zaman kazanın! Portföyümüz görselleştirmeden dişli ünitelerine kadar servo motorlarını içerir. Asıl uzmanlık alanımız ise “emniyetli hareket”tir. Makine kullanılabilirliğini EN/ISO 13849-1’in maksimum PL e emniyet seviyesine kadar artıracak farklı çözümler sunuyoruz.

Söz konusu sürücüler olduğunda emniyette olduğunuzdan emin olun! Sürücü yapılandırmasından devreye almaya kadar size özel öneriler sağlamaktan memnuniyet duyarız. Size emniyetli hareket, makine çalıştırma ve enerji tasarrufu ile ilgili eksiksiz konseptlerle destek sağlayabiliriz. Sadece bizimle konuşun!

Pilz sürücü teknolojisinin faydaları

  • EN ISO 13849-1’de belirtilen PL e’ye kadar maksimum emniyet
  • Çeşitli veriyolu etki alanı sistemleri, geri besleme sistemleri ve işlevler sayesinde yüksek esneklik
  • IEC 61131-3’e uygun evrensel programlama sayesinde hızlı devreye alma ve basit servis
  • Verimli servo teknolojisi sayesinde yüksek enerji tasarrufu
  • Emniyetli hareket konsepti, özel makine çalıştırma konsepti ve enerji danışmanlığı ile maliyet optimizasyonu

Ürün gamı: Hareket kontrol sistemleri

Hareket kontrol sistemleri

PMC primo denetleyicileri PLC, hareket ve CNC işlevlerine sahiptir. İster sürücüye, ister harici olarak entegre edilerek servo eksenlerinde maksimum performans ile kontrol ve hareket görevlerini yerine getirir.

Servo motorları

PMCtendo motorları, kompakt ve performans için optimize edilen servo motorlarıdır. Burada en uygun enerji dengesi için en iyi motoru bulacaksınız: Boyutları, dinamikleri, kontrol edilebilirliği veya geri besleme sistemlerine odaklanmış olmanız önemli değildir.

Servo amplifikatörler

PMCtendo DD ve PMCprotego D servo amplifikatörleri farklı motor türleri için sürücü denetleyici olarak esnek bir şekilde kullanılabilir: PMCprotego S kartı EN/ISO 13849-1 PLe’ye kadar emniyet işlevlerinin alandan tasarruflu şekilde entegre edilmesini sağlar.

Yazılım

Kolay devreye alma, programlama ve yapılandırma için: sezgisel PMC mühendislik araçları yazılımımızı kullanarak sürücülerinizi programlayın, yapılandırın ve izleyin.