Pilz rölelerin amacı, insan ve makineye yönelik riskleri mümkün olduğunca azaltmaktır. Bu korumayı garanti etmek için Pilz, yıllardır pazarda kendisini milyonlarca defa kanıtlamış olan yenilikçi emniyet röleleri geliştirmektedir.

Fonksiyonel emniyetin güvenilir şekilde izlenmesi için size PNOZ emniyet rölelerini sunuyoruz. Elektrik emniyetini elektronik PMD izleme röleleriyletakip edin. Emniyetli hat denetimi için size PLIDdys‘i sunuyoruz.

Fren kontrol cihazları emniyetin izlenmesi ve frenlerin tutması içindir. Ekonomik kullanım için yüksek kullanılabilirlik güvenilir cihazların özelliklerini ortaya çıkartır. İzlenecek her bir fonksiyon için bir cihaz kullanın!

Ürünlerimiz makine ve tesisleriniz için uzun servis ömrü garanti eder – kendiniz görün!

Pilz rölelerin avantajları

  • Optimum maliyet/performans oranı
  • Kullanılabilirliği yüksek ürünler
  • Uluslararası standartlar ve düzenlemelerin karşılanmasından dolayı sertifikalandırılmış emniyet

Ürün gamımız: Röleler

Emniyet röleleri

4 emniyet fonksiyonuna kadar bağımsız makineler ve tesisler için. E-STOP, emniyet kapıları, ışık perdeleri vb gibi fonksiyonları izlemek üzere emniyetli ve standartlara uygun yöntem. Örneğin: Pilz 777 301 Emniyet Rölesi

İzleme röleleri

Gerilim veya doğru güç izlemesi gibi elektriksel emniyet için elektronik izleme röleleri optimum çözüm sunar.

Hat denetim cihazları

Hat denetim cihazları, bir sinyalin anlaşılır olmasını garanti etmek amacıyla özel bir devre koruması veya bağlantı testi sağlar. Sonuç olarak hatalı kablolama, hatalar veya kötüye kullanım engellenebilir.

Fren kontrol cihazları

Bu cihazlar, emniyet veya tutma frenlerini görüntülemek için kullanılmaktadır. Bu, kullanıcı için olası tehlikeleri bertaraf eder, hatta tahrikin elektrik bağlantısı olmadığında bile. Özellikle dikey eksenlerde yer çekimi nedeniyle yüklerin düşme riski vardır.